Materiały „Genesis” rozprowadza Fundacja Małych Stópek. Po kliknięciu „Zamów”, nastąpi przeniesienie na stronę www.fundacjamalychstopek.pl, z danym materiałem. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zamówienia na stronie Fundacji.

Książekcza „Genesis” wyposażona jest w niesamowite narzędzie, jakim jest aplikacja do rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki niej, możemy zobaczyć w trójwymiarze nienarodzone dziecko. Ta nowoczesna forma spotyka się z dużym uznaniem wśród młodzieży, a także inspiruje do nabywania wiedzy z zakresu rozwoju prenatalnego.

Karty „Genesis”, podobnie jak książeczka, posiadają „markery”, które wywołują obiekt 3D w rozszerzonej rzeczywistości. Do tego potrzebna będzie nam aplikacja „Genesis ar+” (do pobrania za darmo).

Wystawa „Genesis”, podobnie jak książeczka, posiadaja „markery”, które wywołują obiekt animacje o rozwoju prenatalnym, w rozszerzonej rzeczywistości. Do tego potrzebna będzie nam aplikacja „Genesis ar+” (do pobrania za darmo).

Ulotki „Genesis”, posiadają specjalny kod QR, który po zeskanowaniu aparatem telefonicznym, przekieruje na webową aplikację, w której będzie można oglądać modele 3D, bezpośrednio w przeglądarce internetowej.

Wizytówki „Genesis”, posiadają specjalny kod QR, który po zeskanowaniu aparatem telefonicznym, przekieruje na webową aplikację, w której będzie można oglądać modele 3D, bezpośrednio w przeglądarce internetowej.

Plakat „Genesis”, posiadaja specjalny kod QR, który po zeskanowaniu aparatem telefonicznym, przekieruje na webową aplikację, w której będzie można oglądać modele 3D, bezpośrednio w przeglądarce internetowej.

Plakat dostępny jest w dwóch rozmiarach:
większy: B2 (70 cm x 50 cm)
mniejszy: A3 (42 cm x 29,7 cm).