„Genesis”

Taki tytuł nosi naukowa książka, która wyposażona jest w niesamowite narzędzie, jakim jest aplikacja do rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki niej, możemy zobaczyć w trójwymiarze nienarodzone dziecko. Ta nowoczesna forma spotyka się z dużym uznaniem wśród młodzieży, a także inspiruje do nabywania wiedzy z zakresu rozwoju prenatalnego.

Czym jest rozszerzona rzeczywistość? Najprościej rzecz ujmując, to połączenie świata rzeczywistego ze światem wirtualnym. Aby zobaczyć jej pełny efekt, potrzebny będzie smartfon lub tablet. Po pobraniu i uruchomieniu odpowiedniej aplikacji, będziemy mogli zobaczyć nienarodzone dziecko w 3D. Wystarczy przyłożyć telefon do książeczki, a tuż nad nią ukaże się odpowiedni model. Uruchomimy również filmy, które w ciekawy sposób urozmaicą naukę o rozwoju prenatalnym człowieka.

Zobacz każdą stronę:

Jeżeli jeszcze nie masz książki „Genesis”, możesz ją tutaj obejrzeć i pobrać w formie pdf.


Pobierz aplikację

Pobierz aplikację na swój telefon lub tablet i ciesz się funkcją rozszerzonej rzeczywistości!


Karty „Genesis”

Karty edukacyjne z funkcją rozszerzonej rzeczywistości są dobrym uzupełnieniem podstawowej wiedzy na temat rozwoju prenatalnego. Na awersie znajdziemy znacznik, który wywołuje model 3D w aplikacji „Genesis ar+”, na rewersie kilka faktów o danym etapie rozwoju nienarodzonego dziecka.


Wystawa „Genesis”

Oprócz książeczki z rozszerzoną rzeczywistością, opracowaliśmy wystawę, z taka samą funkcją. Dzięki aplikacji na telefon, będziemy mogli uruchomić krótki filmik z rozwoju prenatalnego, w technologii rozszerzonej rzeczywistości. Wystawa wydrukowana jest na sztywnym kartoniku, o rozmiarach: 594 cm x 310 cm.


Postaw stojak na naukowe książki

Możesz zamówić stojak z pakietem książek. Jeżeli prowadzisz np. gabinet ginekologiczny, będzie to wspaniały pomysł. Stojak możesz zamówić w wersji poziomej, lub pionowej. Stojak reklamowy możesz postawić na biurku, lub powiesić na ścianie.


Chcesz zamówić książeczki, wystawę, czy stojak reklamowy?

Fundacja Małych Stópek nieodpłatnie przekazuje materiały edukacyjne oraz promocyjne instytucjom oraz organizacjom (tj. szkoły, parafie, organizacje pozarządowe pro-life). Organizacje pragnące je otrzymać zachęcamy do przekazania darowizny na rzecz Fundacji, która umożliwi pokrycie kosztów produkcji oraz wysyłki ponoszonych przez Fundację.

Jeśli jesteś przedstawicielem instytucji lub organizacji i pragniesz zgłosić zapotrzebowanie na większą liczbę materiałów edukacyjnych skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 791 138 902 w godzinach od 9.00 do 16.00, lub napisz:

1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Małych Stópek, z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Świętego Ducha 9,e-mail: kontakt@fundacjamalychstopek.pl
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
3. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat
5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego